Premjeras: sveikinu visus su naujo Lietuvos politinės raidos etapo pradžia

Data

2019 07 12

Įvertinimas
0
inaug.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo iškilmingame Seimo posėdyje, skirtame Prezidento Gitano Nausėdos priesaikos priėmimo ceremonijai.

Pirmiausia Vyriausybės vadovas pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentą ir palinkėjo jam visokeriopos sėkmės įgyvendinant visai valstybei ir jos piliečiams svarbius tikslus, bendru ir sutelktu visų darbu kuriant gerovės valstybę. Jis pabrėžė, kad ne visi šalies ir jos žmonių gerovei būtini sprendimai būna lengvi, todėl būtinas atkaklumas, stiprybė ir išmintis.

Pasak S. Skvernelio, prasidedančiame naujame etape neabejotinai bus labai svarbus artimųjų ir šeimos palaikymas, premjeras nuoširdžiai palinkėjo Prezidento artimiausiems žmonėms kantrybės, supratimo ir besąlygiško palaikymo.

„Šiandien sveikinu visus Lietuvos žmones su naujo Lietuvos politinės raidos etapo pradžia. Linkiu, kad šis etapas būtų kupinas dialogo, atvirumo, bendradarbiavimo ir tikros demokratijos, kuri jungia ir vienija, o ne skiria ir skaldo. Tikriausiai nesuklysiu pasakęs, kad to mes visi šiek tiek pasiilgome,“ – sakė premjeras.

Ministras Pirmininkas taip pat pasveikino visus kolegas politikus ir palinkėjo nepamiršti, kodėl esame čia ir kokia yra mūsų tikroji misija – tai bendri sprendimai mūsų piliečių ir Tėvynės labui. Sprendimai, kuriuos rengiant vienodai aktyviai ir konstruktyviai dalyvauja  visos politinės jėgos, nesvarbu, ar esančios valdžioje, ar jos siekiančios. Anot premjero, tik įsiklausydami, susitelkdami ir bendrai dirbdami galime prisidėti prie visų be išimties visuomenės grupių, senjorų ir šeimų geresnio gyvenimo.

S. Skvernelis palinkėjo, kad pagrindinė vertybė, sąžiningas ir nuoširdus darbas visuomenės ir valstybės labui, būtų visas valdžias – Seimą, Prezidentą ir Vyriausybę – jungiantis vardiklis.

„Šiandien Lietuva atverčia naują puslapį. Visi turime pagalvoti, kas jame bus parašyta. Tvirtai tikiu, kad tai bus ne tušti barniai, ne gražios kalbos iš aukštų tribūnų, o konkretūs darbai, kurių naudą ilgai jaus Lietuvos žmonės,“ – kalbėjo premjeras.