Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Vokietiją Vienybės dienos proga

Data

2019 10 03

Įvertinimas
0
Vokietija Lietuva shutterstock_310518401.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis  Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Vokietiją nacionalinės šventės – Vienybės dienos proga ir linki šaliai saugumo, santarvės bei gerovės.

„Prieš 30 metų Baltijos tautos susikibo rankomis Baltijos kelyje, o Vokietijoje griuvo gėdinga Berlyno siena. Mūsų žmonių drąsa ir ryžtas leido sukurti laisvą ir bendrą ateitį kuriančią Europą, kuri neįsivaizduojama be suvienytos Vokietijos. Džiaugiuosi, kad Lietuva ir Vokietija kuria bendrą ateitį Europos Sąjungoje ir NATO. Labai vertiname Jūsų sprendimus dėl NATO priešakinių pajėgų dislokavimo Lietuvoje. Vokietijos kariai mūsų šalyje užsitarnavo didelę visuomenės paramą ir Lietuvos Vyriausybė skirs ypatingą dėmesį šios Vokietijos vadovaujamos iniciatyvos stiprinimui“, – sakoma premjero sveikinime.

Pasak Vyriausybės vadovo, Vyriausybė yra pasirengusi glaudžiai bendradarbiauti stiprinant ES vidaus rinką ir stengiantis, kad ES balsas pasaulyje būtų aiškiai girdimas, o Europos tautų bendradarbiavimas – grindžiamas solidarumu.
Premjeras išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva toliau plėtos ekonominį bendradarbiavimą su Vokietija prekybos ir investicijų srityse, o piliečių tarpusavio ryšiai ir kultūriniai mainai atvers naujų galimybių draugiškiems santykiams tarp mūsų valstybių.