Premjeras sveikina Vokietiją nacionalinės šventės proga

Data

2017 10 03

Įvertinimas
0
Vokietija Lietuva shutterstock_310518401.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Vokietijos federalinę kanclerę Angelą Merkel  nacionalinė šventės – Vokietijos susivienijimo dienos proga.

„Šios reikšmingos dienos proga visai vokiečių tautai linkiu gerovės ir klestėjimo. Džiaugiuosi, kad Lietuva ir Vokietija yra partnerės, sėkmingai plėtojančios glaudų, abipuse pagarba ir vertybėmis grįstą dvišalį bendradarbiavimą bei politinį dialogą tarptautinėse organizacijose“,- pabrėžė premjeras.

Pasak Vyriausybės vadovo, Lietuva ypač vertina Vokietijos konsoliduojantį vaidmenį su iššūkiais susiduriančioje Europos Sąjungoje. Jis išreiškė padėką Vokietijai už prisiimtą vadovaujamą vaidmenį dislokuojant Lietuvoje NATO priešakinių pajėgų batalioną ir patikino, kad Lietuva visomis išgalėmis prisidės prie tolesnio strateginės partnerystės su Vokietija puoselėjimo.

Naudodamasis galimybe, premjeras S.Skvernelis širdingai pasveikinto A. Merkel su Krikščionių demokratų sąjungos ir asmeniška pergale Vokietijos parlamento rinkimuose,  palinkėjo įkvėpimo bei stiprybės užtikrinant šalies žmonių gerovę, sprendžiant visai Europos Sąjungai svarbius klausimus.