Premjeras sveikina Švediją, mininčią Vėliavos dieną

Data

2017 06 06

Įvertinimas
0
Švedija Lietuva shutterstock_276969899.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Švedijos Karalystės nacionalinės šventės – Vėliavos dienos – proga sveikina šios valstybės premjerą Stefaną Lofveną ir visus Švedijos žmones.

Sveikinimo kalboje Vyriausybės vadovas S. Skvernelis padėkojo Švedijos premjerui už parodytą svetingumą Lietuvos delegacijos vizito metu Stokholme šių metų kovą.

„Tai buvo puiki galimybė pasidalyti nuomonėmis dėl bendrų siekių užtikrinant Baltijos regiono plėtrą ir ieškant būdų, kaip įveikti jame kylančius iššūkius. Noriu pažymėti, kad Švedijos verslo indėlis į mūsų valstybės ekonomiką yra reikšmingas ir svarbus. Tikiuosi, kad sėkminga abipusė šalių partnerystė tęsis ir toliau. Glaudaus bendradarbiavimo dėka galėsime kurti saugų ir klestintį Baltijos jūros regioną, o gyventojams užtikrinti patikimą, ramią bei gerovės kupiną ateitį“, – sveikinimo kalboje sako premjeras S. Skvernelis.

Ministras Pirmininkas visiems Švedijos Karalystės žmonėms linki džiugios šiandienos šventės, visokeriopos kloties, stiprybės bei kasdienės palaimos.

 

Sekite Vyriausybės naujienas FACEBOOK ir TWITTER