Premjeras sveikina naująjį Jungtinės Karalystės Vyriausybės vadovą

Data

2019 07 24

Įvertinimas
0
Jungtinė Karalystė Lietuva shutterstock_266303384.jpg

Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai sveikina Borisą Johnsoną tapus Jungtinės Karalystės premjeru ir linki didelės sėkmės einant naujas pareigas.

„Esu įsitikinęs, kad Jums vadovaujant ir toliau stiprės transatlantinėmis vertybėmis grindžiama glaudi Jungtinės Karalystės ir Lietuvos partnerystė. Labai vertiname didžiulį Jungtinės Karalystės indėlį stiprinant NATO aljanso saugumą šiaurės rytuose. Tikiuosi, kad ir toliau tvirtės mūsų šalių strateginis bendradarbiavimas įvairiais saugumo ir gynybos klausimais. Lietuva pasirengusi ir toliau būti patikima partnere bei bendradarbe siekiant išlaikyti kuo artimesnius Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės santykius Jungtinei Karalystei pasitraukus iš Europos Sąjungos“, – sakoma premjero sveikinime.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasiūlė artimoje ateityje Vilniuje surengti Šiaurės ateities forumą. Nuo 2011 metų į tokius susitikimus renkasi Šiaurės ir Baltijos šalių aštuntuko (NB8) bei Jungtinės Karalystės premjerai ir aptaria inovatyvios ekonomikos klausimus.