Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina naująjį Austrijos Vyriausybės vadovą

Data

2020 01 07

Įvertinimas
0
Austrija Lietuva shutterstock_328877714.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Austrijos federalinį kanclerį Sebastianą Kurzą suformavus naują Vyriausybę ir linki visokeriopos sėkmės, ištvermės bei Austrijos žmonių palaikymo įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.

„Esu įsitikinęs, kad Lietuvos ir Austrijos partnerystė ateityje tik tvirtės. Lietuvos Vyriausybė yra pasirengusi vystyti dvišalį bendradarbiavimą kultūros, ekonomikos bei saugumo srityse ir stiprinti mūsų piliečių tarpusavio ryšius. Esame suinteresuoti tvirtai savo vertybes ginančia ir artimiausiems partneriams atvira Europos Sąjunga. Tikiu, kad bendromis pastangomis galėsime užtikrinti Europos Sąjungos vienybę ir klestėjimą, grindžiamą tarpusavio solidarumu“, – sakoma premjero laiške.

S. Skvernelis taip pat pakvietė Austrijos federalinį kanclerį S. Kurzą šiemet apsilankyti Lietuvoje,  švenčiančioje Nepriklausomybės atkūrimo 30 metų sukaktį.