Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Lietuvos policiją profesinės šventės proga

Data

2019 10 02

Įvertinimas
0
Policija shutterstock_343050422.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina šalies pareigūnus Angelų sargų dienos – Lietuvos policijos profesinės šventės proga.

„Jums patikėta atsakinga misija: ginti, saugoti ir padėti mūsų žmonėms. Tai sunki, tačiau garbinga tarnyba. Savo darbais Lietuvos policija yra įgijusi didžiulį visuomenės pasitikėjimą, jos gretose susibūrę teorines žinias, praktinius įgūdžius ir fizinę ištvermę išsiugdę pareigūnai. Profesionalumas, atsakomybė ir pareiga valstybei – esminiai sėkmingos tarnybos elementai. Lietuvos policijos, kaip ir visos teisėsaugos sistemos stiprinimas – vienas iš Vyriausybės veiklos prioritetų. Tą darėme iki šiol, tą darysime ir ateityje. Tik gerai parengti, nuolat įgūdžius tobulinantys bei tinkamą atlygį gaunantys pareigūnai gali užtikrinti tvirtą pamatinių mūsų vertybių apsaugą. Gerbiami policijos pareigūnai ir kiti sistemos darbuotojai, nuoširdžiai sveikinu jus su profesine švente. Visur ir visada vadovaukitės vertybėmis bei principais, kuriems prisiekėte tarnauti“, – sakoma premjero sveikinime.