Premjeras sveikina Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2017 11 11

Įvertinimas
0
LTpl.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino premjerę Beatą Szydlo Lenkijos Nepriklausomybės dienos 99-ųjų metinių proga ir nuoširdžiai palinkėjo šiai  valstybei bei žmonėms gerovės, klestėjimo ir vienybės.

„Leiskite pasidžiaugti tvirtos partnerystės principais paremtais tarpusavio ryšiais. Mūsų tautas sieja ne tik artima kaimynystė, bet ir bendra istorinė patirtis, nulėmusi glaudžius kultūrinius ir bendražmogiškus saitus bei augantį poreikį dar labiau pagilinti bendradarbiavimą tarp mūsų valstybių“, ­- sakoma premjero sveikinime. 

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad 2018 metais švęsime šalių nepriklausomybės atkūrimo šimtmečius. Šiandien galima pagrįstai didžiuotis, kad Lietuva ir Lenkija tapo visavertėmis tarptautinės bendruomenės narėmis ir partnerėmis, kurias sieja bendros demokratinės vertybės bei tikslai Europos Sąjungoje ir NATO, saugumo regione siekis.

Premjeras išreiškė įsitikinimą,  kad abi šalis vienijantys tikslai tik dar labiau sustiprins dialogą tarp vyriausybių, o bendros pastangos įgyvendinant regioninės reikšmės infrastruktūros projektus sutvirtins prekybinius ir ekonominius saitus.