Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Latviją Nepriklausomybės atkūrimo 30-ųjų metinių proga

Data

2020 05 04

Įvertinimas
0
Latvija Lietuva shutterstock_283808513.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino Latviją ir Latvijos žmones Nepriklausomybės atkūrimo 30-ųjų metinių proga. 

„Šiais metais šventė bus kitokia dėl COVID-19 pandemijos, kuri smogė mūsų šalims. Ji yra išmėginimas mūsų šalių sveikatos sistemoms, ekonomikos atsparumui bei žmonių ir valstybių tarpusavio solidarumui. Vis dėlto esu įsitikinęs, kad sėkmingas Baltijos valstybių tarpusavio bendradarbiavimas leis mums išspręsti pandemijos keliamus iššūkius ir kad krizė mus sustiprins.  

Šiandien galime didžiuotis, kad Lietuva ir Latvija yra labai artimos tarptautinės bendruomenės partnerės, kurias vienija bendros demokratinės vertybės, tikslai Europos Sąjungoje ir NATO bei regioninio saugumo siekiai. Neabejoju, kad šie bendri tikslai ir šiandienos iššūkiai toliau stiprins mūsų partnerystę“, – sakoma premjero sveikinime.

Latvijos žmonėms S. Skvernelis palinkėjo santarvės ir klestėjimo.