Premjeras sveikina Italiją su Respublikos diena

Data

2017 06 02

Įvertinimas
0
Italija Lietuva shutterstock_239331664.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Italijos nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga sveikina šios valstybės premjerą Paolo Gentilonį ir visus Italijos žmones.

„Lietuvą su Italija sieja bendros vertybės, abipusė simpatija ir siekis plėtoti aktyvius ryšius visose srityse. Neseniai mūsų visų priimta Romos deklaracija dėl Europos Sąjungos ateities suteikia viltį Europai, atveria perspektyvas dar glaudesniam mūsų šalių santykių puoselėjimui. Norime užtikrinti, kad Lietuva ir toliau išliks Italijos partneriu stiprinant mūsų šalių ir piliečių saugumą, sprendžiant aštrią migracijos problemą, stiprinant demokratiją tiek mūsų žemyne, tiek ir už jo ribų. Tikimės, kad mūsų glaudus bendradarbiavimas sėkmingai prisidės prie dvišalių tikslų įgyvendinimo Europos ir transatlantinėje partnerystėse“, - sveikinimo kalboje sako Premjeras S. Skvernelis.

Ministras Pirmininkas visiems Italijos žmonėms linki gražios šiandienos šventės, sėkmingai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, taip pat stiprybės ir geriausios kloties.

 

Sekite Vyriausybės naujienas FACEBOOK ir TWITTER