Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras siūlo Lietuvos valstybinį apdovanojimą skirti Jarosławui Kaczyńskiui

Data

2019 10 09

Įvertinimas
0
photo_852319.jpg

Premjero siūlymu, Vyriausybė nutarė teikti Respublikos Prezidentui apdovanoti Jarosławą  Kaczyńskį Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi už ypatingus nuopelnus plėtojant Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybinius santykius bei aktyvią veiklą ir ilgaamžės draugystės tarp abiejų tautų stiprinimą, taip pat ilgametę paramą Lietuvos ir viso Baltijos regiono integravimui į Vakarų struktūras karinio ir energetinio saugumo srityse.

„Lietuva visada jautė asmenišką šio iškilaus Lenkijos politiko dėmesį ir geranoriškumą plėtojant tarpvalstybinius santykius, siekiant aktyvesnio bendradarbiavimo visose srityse. Jo pastangų dėka ryšiai su kaimynais įgavo naują pagreitį ir tai naudinga visam Baltijos regionui. Norime  pagerbti šią iškilią asmenybę ir todėl teikiame apdovanojimui“, – sakė premjeras.       

Jarosławas  Kaczyńskis – žymus lenkų politikas, partijos Teisė ir Teisingumas kūrėjas, buvęs Lenkijos Ministras pirmininkas.