Premjeras Saulius Skvernelis: pilietiškumo ugdymas prasideda nuo šeimos

Data

2017 02 16

Įvertinimas
0
IMG_6553.jpg

Dar šį pirmadienį viename kino teatrų Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis neoficialiame renginyje beveik 50-čiai sunkiau besiverčiančių šeimų padovanojo po Lietuvos trispalvę ir kvietė ją iškelti ne tik Vasario 16-ąją, bet ir kitomis Lietuvai reikšmingomis progomis.

„Pilietiškumo ugdymas prasideda nuo šeimos, nuo puoselėjamų vertybių artimiausioje aplinkoje. O tautinės vėliavos iškėlimas – vienas iš būdų pasakyti, kad didžiuojuosi savo šalimi. Tad kelkime Lietuvos vėliavą iš visos širdies“, –  susitikimo su vilniečiais metu kalbėjo Ministras Pirmininkas.

Jau anksčiau premjeras S. Skvernelis buvo sakęs, kad jo tikslas – iki 2018 metų, kuomet Lietuva minės savo 100-metį, visoms sunkiai besiverčiančioms, tačiau lietuvybę ir meilę tėvynei puoselėjančioms šeimoms, padovanoti po Lietuvos vėliavą.

„Tikiuosi, kad kai ateis valstybės šimtmetis, vėliavos plevėsuos kiekvieno Lietuvos piliečio namuose ir žmonės didžiuosis, kad yra šios valstybės piliečiai“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Prie šios Ministro Pirmininko S. Skvernelio inicijuotos pilietinės kampanijos „Lietuvos vėliava“ jau prisidėjo Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT), „Visų Šventųjų šeimos paramos centras“, Vilniaus miesto Socialinės paramos centras. Tikimasi, kad prie šios iniciatyvos prisidės ir daugiau.

Visi, norintys prisidėti prie šios iniciatyvos, gali rašyti adresu veliava@lietuva.lt.