Premjeras padėkojo visuomenininkams už ištikimybę laisvės idealams

Data

2018 01 12

Įvertinimas
0
LRVK_20180112_0019.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su tarptautinės paramos Ukrainai visuomenininkų grupės Blue/Yellow  atstovais, kurių iniciatyva  organizuojamas koncertas „Kartu  iki pergalės“, skirtas Sausio 13 – osios  įvykiams paminėti. Susitikime taip pat dalyvavo Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis.  
„Lietuvos Vyriausybė teikia Ukrainai visokeriopą pagalbą ir visada bus demokratijos ir tarptautinės teisės pusėje. Lietuvos pozicija dėl Ukrainos išlieka nuosekli. Mes tvirtai remiame Ukrainą, jos nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą. Todėl niekada nepripažinsime neteisėtos Krymo okupacijos ir aneksijos“,- pabrėžė premjeras.
Vyriausybės vadovas akcentavo visų nevyriausybinių organizacijų svarbą ir nuoširdžiai padėkojo  jų  atstovams, atlikėjams už šią Lietuvą ir Ukrainą telkiančią Blue/Yellow iniciatyvą, už ištikimybę laivės idealams.    
Koncerto „Kartu iki pergalės“ surinktos lėšos bus skirtos organizacijai „Blue Yellow“, kuri teikia visokeriopą pagalbą Ukrainos kariams, jų artimiesiems, našlaičiais likusiems vaikams, jų mamoms ir karo nusiaubtų miestų bendruomenėms.
Pilietinis judėjimas Blue/Yellow 2014 m. vasarą gimė internetinėje erdvėje ir jungia būrį bendraminčių,  išsibarsčiusių įvairiose pasaulio šalyse. Visus šio judėjimo narius vienija bendras tikslas  - konkreti pagalba Ukrainos kariams, kovojantiems prieš agresiją, nelauktai atėjusią iš kaimyninės šalies.