Premjeras: norint kelti darbuotojų atlyginimus reikalinga pagalba verslui

Data

2017 04 04

Įvertinimas
0
IMG_1612.jpg

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ aptaria Vyriausybės planus, kuriais numatyta mažinti nedarbo lygį šalyje.

„Turime paradoksalią situaciją, kad pakankamai didelis žmonių skaičius nedirba, nors darbo rinkoje yra nemaža įvairiausių profesijų pasiūla. Dabartinė socialinės paramos sistema neskatina įsilieti į darbo rinką. Tie finansiniai praradimai, kurie atsiranda, kai asmuo netenka socialinės paramos gavus darbo pasiūlymą, už kurį mokamas atlyginimas jo netenkina, verčia šį galvoti, kad tiesiog „neapsimoka“ dirbti. Tokią situaciją reikia keisti. Vyriausybė yra numačiusi konkrečius darbus tai padaryti“, – kalbėjo S.Skvernelis.

Premjeras akcentavo verslo sektoriaus technologinį atnaujinimą, investicijas į procesus, darbo našumo kėlimą ūkyje bei visos socialinės paramos sistemos peržiūrėjimą.

Radijo laidoje Vyriausybės vadovas taip pat kalbėjo apie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto veiklą, Lietuvos logistikos įmonių gebėjimą prisitaikyti prie sudėtingų geopolitinių ir rinkos situacijų, atsakė į klausimus dėl  atnaujintos Valstybės atkūrimo šimtmečio programos, magistralės „Via Baltica“ rekonstrukcijos bei šiandien Seime organizuojamos diskusijos gyventojų emigracijos stabdymo tema.

Viso premjero interviu klausykitės dešinėje prie nuotraukos paskelbtame garso įraše.