Premjeras: lietuviškam kapitalui turi būti sudarytos kuo palankesnės sąlygos

Data

2018 08 10

Įvertinimas
1
Statyba.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo UAB „Vakarų medienos grupė“ gamyklos statybų pradžios ceremonijoje Akmenėje, kur įleista simbolinė laiko kapsulė.

Premjeras sakė tikintis šios investicijos sėkme bei naujosios gamyklos įnašu kuriant didesnę lietuviškų medienos produktų pridėtinę vertę.  Pasak premjero, šios statybos  – tai reikšmingas įvykis Akmenės miestui ir visai Lietuvai, nes naujasis fabrikas didins šalies konkurencingumą, ir tai yra puikus pavyzdys kitiems Lietuvos regionams.

 „Labai džiaugiuosi, kad  stiprūs permainų vėjai pučia mūsų valstybėje. Ši diena labai svarbi ir Lietuvai, ir įmonei, ir Akmenei, nes bus pradėta statyti nauja gamykla. Ši gamybinė investicija kurs aukštą pridėtinę vertę lietuviškos medienos pramonei“, - sakė S. Skvernelis.

Premjeras taip pat pabrėžė šios investicijos kaip lietuviškos svarbą. Dažnai kalbama apie visokeriopą paramą užsienio investuotojams, tačiau, Vyriausybės vadovo įsitikinimu, ne mažesnio dėmesio turėtų sulaukti ir vietos verslininkai bei jų investicijos. Vienas investuotas euras į regioną duoda kelis eurus papildomos naudos.

„Dažnai pamirštame lietuvišką investuotoją orientuodamiesi į užsienio. Nukreipta lietuviška investicija ateina į regioną. Džiaugiuosi, kad matome gamybos perspektyvą ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės tikslas ir užduotis  - kurti aukštos kokybės produktus. Mes darysime viską, kad ir lietuviškam kapitalui būtų sudarytos kuo palankesnės sąlygos kurtis, dirbti ir kurti pridėtinę vertę visai Lietuvai“, - teigė S.Skvernelis.