Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: Lietuva pasirengusi pagelbėti Albanijai likviduoti žemės drebėjimo padarinius

Data

2019 12 04

Įvertinimas
0
Albanija Lietuva shutterstock_326351303.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės vardu išreiškė solidarumą Albanijos Vyriausybei ir žmonėms, šią šalį supurčius galingiausiam ir pražūtingiausiam žemės drebėjimui.
    
„Lietuvos Respublikos Vyriausybė yra pasirengusi atsiliepti į jūsų prašymą suteikti paramą. Esame pasirengę suteikti finansinę paramą ir pagelbėti konkrečiais veiksmais – atsiųsti sertifikuotus statybinių konstrukcijų ekspertus. Detalią informaciją apie Lietuvos paramą šalinant žemės drebėjimo padarinius netrukus pateiksime diplomatiniais kanalais“, – sakoma premjero laiške  Albanijos Ministrui Pirmininkui Edžiui Ramai.

S. Skvernelis  palinkėjo Albanijos Vyriausybei ir žmonėms stiprybės likviduojant stichinės nelaimės padarinius ir išreiškė įsitikinimą, kad Europos Sąjunga, jos valstybės narės sutelks pastangas atstatant šalį.