Premjeras kvietė gimnazistus prisiminti patriotiškumą

Data

2017 02 10

Įvertinimas
0
IMG_6360.jpg

Lankydamasis Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje, kuri yra antra pagal dydį rajone ir demonstruoja puikius mokymo rezultatus, Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis kartu su pedagogais aptarė pastato renovacijos klausimus, galimus šių darbų finansavimo šaltinius.

Pasak premjero, ši mokykla lyg sustojusio laiko oazė. Nors svarbiausia yra mokymas ir turinys, tačiau infrastruktūra turi būti pasirūpinta.

Susitikęs su gimnazistais Ministras Pirmininkas ragino juos siekti žinių, mokytis, investuoti į save dabar, neatidėlioti mokslų į šalį ir nepalikti to ateičiai. Tiems, kurie jau apsisprendę tęsti mokslus užsienyje, premjeras siūlė nepamiršti savo šaknų ir grįžti kurti savo ateitį gimtinėje.

„Jei ir išvyksite iš Lietuvos studijuoti svetur, būtinai grįžkite. Čia mūsų šaknys, mūsų šalis, kurios ateitį privalome kurti drauge. Turime vieną tėvynę, laisvą ir nepriklausomą valstybę, turime gerą progą pamąstyti apie pilietines vertybes būtent šiomis dienomis – artėjant Vasario 16-osios šventei“, – pabrėžė premjeras.