Premjeras Jonavoje: darome konkrečius darbus dėl tiesioginių išmokų ūkininkams suvienodinimo

Data

2018 02 09

Įvertinimas
0
LRVK_20180209_0155 (1).jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Jonavos  savivaldybėje, susitiko  su „Achemos“ vadovais, taip pat dalyvavo visuotiniame žemdirbių suvažiavime. 

Susitikime su „Achemos“ vadovais premjeras aptarė konkurencinės aplinką, būsimą mokesčių reformą, Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų terminalo išlaikymo,  viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) mokesčio klausimus.
„ „Achema“ daro didelę įtaką visai šalies ekonomikai, ši bendrovė – viena didžiausių mokesčių mokėtojų ir stambiausių darbdavių. Esame suinteresuoti socialiai atsakinga, nacionalinio saugumo interesus atitinkančia sėkminga jos tolesne veikla,“,-  sakė  premjeras.

Ministras Pirmininkas S.Skvernelis pabrėžė, kad Vyriausybė pasirengusi sudaryti darbo grupę, kuri  spręstų konkurencinės, mokesčių aplinkos gerinimo klausimus visoms šioje srityje dirbančioms bendrovėms.    
Šiandien Jonavoje vyksta visuotinis žemdirbių suvažiavimas, kuriame apsilankęs premjeras akcentavo šio sektoriaus perspektyvas, pasiruošimą Bendrosios žemės ūkio politikos laikotarpiui po 2020 metų.
Kalbėdamas apie žemės ūkio raidą, premjeras pažymėjo, kad Vyriausybė ne tik supranta šio reikšmingo sektoriaus problemas, bet ir imasi konkrečių žingsnių jų sprendimui. Jis kvietė žemdirbių atstovus plačiau suvokti visos šalies ekonomiką ir elgtis solidariai.           
 „Vyriausybė pasisako už modernesnę žemės ūkio politiką. Vienas iš prioritetinių mūsų tikslų - tiesioginių išmokų suvienodinimas. Procesas vyksta, derybose ieškome sąjungininkų ir yra tikimybė, kad mus pasiseks. “,- pabrėžė Ministras Pirmininkas.