Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: JAV ir Lietuvos santykiai kaip niekad intensyvūs

Data

2019 07 10

Įvertinimas
0
LRVK_20190710_0006.jpg
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su  Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Lietuvoje Anne HALL ir nuoširdžiai padėkojo jai už darbą stiprinant Lietuvos ir JAV santykius.

„Sveikinu prieš keletą dienų gavus Valstybės apdovanojimą „Už nuopelnus Lietuvai“. Apdovanojimai pareigas einančiam ambasadoriui teikiami itin retai, bet tai yra ir pats geriausias įvertinimas. Taip pat noriu palinkėti Jums kuo geriausios kloties tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime,“ – sakė premjeras.

Pasak S.Skvernelio,  JAV ir Lietuvos santykiai dar niekada nebuvo tokie glaudūs ir intensyvūs. Santykių su JAV stiprinimas visose srityse yra Lietuvos valstybės prioritetas.

Susitikimo metu akcentuotas bendradarbiavimas saugumo ir gynybos srityje. Premjeras padėkojo Jungtinėms Valstijoms už aktyvią diplomatinę  paramą įgyvendinant  svarbius energetikos projektus.  

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė geromis prekybos tarp Lietuvos ir JAV tendencijomis, o dar labiau – žymių JAV kompanijų investicijomis.