Premjeras: EHU svarbus Baltarusijos demokratijos raidai

Data

2018 05 14

Įvertinimas
0
LRVK_20180514_0003.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Europos Humanitarinio Universiteto (EHU) rektoriumi Sergejumi Ignatovu ir aptarė tolesnes EHU veiklos perspektyvas.

2016-2021 metų  EHU strateginiame  plane  numatyta sudaryti sąlygas gauti geriausią įmanomą akademinę bei mokslinę patirtį, teikti naujoviškus metodus mokymo ir mokymosi procese, skatinti tarpkultūrinį dialogą, Baltarusijos integraciją į Europos politinę ir akademinę bendruomenę.

„Vyriausybė suinteresuota sėkminga universiteto veikla ir tolesne jo raida. Manau, kad turime suprasti šios institucijos kaip universiteto egzilyje simbolinę reikšmę, įvertinti jo svarbą Baltarusijos demokratijos raidai. Kita vertus, būtina užtikrinti studijų bei mokslinių tyrimų kokybę, vysti bendradarbiavimą su kitais universitetais“, - pabrėžė premjeras.

EHU Švietimo ir mokslo ministerijai pateikė naują patikslintą studijų krypčių kokybės gerinimo dvimetį planą, kurio pagrindu gali būti suteikta nauja EHU studijų krypčių akreditacija. Pažymėtina, kad EHU nuo pat jo įkūrimo 1992 m. Minske bei perkėlimo į Vilnių 2005 m. veikia kaip donorų išlaikomas universitetas.