Premjeras dėkojo eksporto ir gamybos atstovams už ryžtingą lyderystę

Data

2017 03 30

Įvertinimas
0
IMG_4326.jpg

Šiandien Vyriausybės rūmuose Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino kasmetinių  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų eksporto prizo ir moters verslininkės apdovanojimų laureatus. Premjeras susirinkusiesiems padėkojo ne tik už jų indėlį į šalies ekonomiką, verslo vystymą, bet ir už rodomą darbštumo bei lyderystės pavyzdį.

„Džiaugiuosi, galėdamas tęsti tradiciją apdovanoti žmones, kurie nepaisant nieko išsaugo konkretų matymą ir tikslą savo kasdieniame darbe. Kurdami, gamindami, eksportuodami Jūs parodote, kad daug kas priklauso nuo nusiteikimo, pasiryžimo, gebėjimo būti lyderiais. Mūsų Vyriausybė supranta verslo svarbą ir įtaką valstybei. Todėl nuoširdžiai norime tiek Lietuvos įmonėms, tiek ir užsienio investuotojams sudaryti tokias sąlygas, kad mūsų šalyje būtų užtikrinta konkurencinga, investicijoms palanki aplinka. Verslui gali būti aktualus vienintelis klausimas – kaip sąžiningai konkuruoti. Visą kitą turi spręsti ir užtikrinti Vyriausybė“, – sveikindamas apdovanojimų dalyvius kalbėjo premjeras.

Už įmonių pagamintos produkcijos plėtrą, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą skiriamas „Lietuvos eksporto prizas“ įteiktas Ryčiui Godelaičiui, UAB ,,LiTak-Tak“ generaliniui direktoriui, Tomui Jurgelevičiui, UAB ,,Hegelmann Transporte“ direktoriui,  Dariui Laiviui, UAB „Zeelandia“ direktoriui, Jonui Klybui, UAB „Adax“ direktoriui bei  Petrui Monkui, UAB „NMF Porolon“ vadovui. Šis prizas skirtas ir Lietuvos ambasadai Japonijoje už svarų indėlį sėkmingai kuriant šių valstybių ekonominius santykius.

„Lietuvos metų verslininke/vadove 2016“ pripažinta Tatjana Ramoškienė, vadovaujanti UAB „Česlovo vynas“. Jai apdovanojimas įteiktas už tautinio paveldo puoselėjimą, ekologinio ūkio Šilutės rajone plėtrą. Atsiimdama prizą laureatė dėkojo savo vyrui, kuris, pasak jos, nuolat palaikė ir  motyvavo.

„Malonu matyti Jūsų bendruomenę šiame renginyje, taip pat malonu kartu spręsti kasdienius klausimus. Mūsų bendras tikslas yra sutelkti pečius, gebėjimus ir užtikrinti, kad Lietuva jau per keletą metų taptų stiprios ekonomikos šalimi“, –  sakė ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Renginyje taip pat apdovanojimų sulaukė aktyvia veikla savo srityje pasižymėję Viktoras Budraitis, AB Šiaulių bankas Vilniaus filialo darbuotojas, Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius, Rytis Dijokas, UAB „Statga“ direktorius ir Nerijus Olšauskas, „AQ Wiring Systems“ įmonių grupės generalinis direktorius. Jiems įteiktos sidabro „Darbo žvaigždės“.