Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: būkime saugūs kartu ir išlikime budrūs

Data

2020 05 15

Įvertinimas
0
baltija.jpg

Šiandien rytą trys Baltijos šalių premjerai kreipėsi į visuomenę ir pranešė džiugią  naujieną, kad pirmoji COVID‑19 viruso banga suvaldyta: trys valstybės pirmosios Europos Sąjungoje atveria sienas viena kitos piliečiams.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pabrėžė, kad Baltijos šalims niekada netrūko iššūkių ir įveikdamos juos valstybės visada demonstravo kantrybę, tvirtą valią ir vienybę. „Šiandien galime pasidžiaugti, kad mes, trys Baltijos šalys, sėkmingai suvaldėme pirmąją COVID viruso bangą ir pirmosios Europos Sąjungoje atveriame sienas viena kitos piliečiams. Tačiau mes ir toliau išliekame budrūs ir atsakingai saugome Lietuvos, Latvijos ir Estijos erdvę. Būkime saugūs kartu. Saudzēsim un sargāsim viens otru. Hoiame end koos tervena”, – sakė premjeras.

Latvijos Vyriausybės vadovas Krišjanis Karinis pareiškė:  „Šiandien yra svarbi diena, nes mes grįžome į bendrą erdvę vėl leisdamos laisvą žmonių judėjimą tarp trijų Baltijos valstybių. Tai įvyko dėl puikaus mūsų žmonių ir vyriausybių bendradarbiavimo“.

Estijos Respublikos Ministras Pirmininkas Juri Ratas taip pat pabrėžė nuoseklias visų žmonių pastangas suvaldyti koronaviruso plitimą. „Todėl dabar galime žengti kitą žingsnį mūsų įprasto kasdienio gyvenimo link ir vėl laisvai keliauti tarp mūsų šalių. Galime pasinaudoti šia proga, būkime visi sveiki!“ – kalbėjo J. Ratas.

Nuotr. © T. Stukas