Premjeras: aukštojo mokslo reforma turi būti grįsta objektyviais argumentais

Data

2017 03 30

Įvertinimas
0
IMG_9861.jpg

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje atsakė į klausimus dėl Aukštojo mokslo reformos vykdymo, Vyriausybės vadovo inicijuotos darbo grupės, viešojoje erdvėje išsakytų piliečių komentarų šia tema.

„Vyriausybė juda kryptingai ir darome viską, kad ši reforma būtų sėkminga. Apie Aukštojo mokslo reformą kalbame nuosekliai, įtraukiame akademinių bendruomenių, verslo, savivaldos atstovus. Kai turėsime konkretų vaizdą, kaip galėtų atrodyti mūsų aukštojo mokslo sistema, kokie yra keliami jai reikalavimai, kokia gali būti pertvarkos grąža bei kokybė, tada reikės pradėti ir politines diskusijas dėl atitinkamų kompromisų priėmimo“, – kalbėjo premjeras.

Radijo laidoje „Pozicija“ Ministras Pirmininkas taip pat aptaria Vokietijoje rasto Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto reikšmę ir galimybes jį grąžinti valstybei, išsako nuomonę apie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos siekį inicijuoti nacionalinį parlamentinių partijų susitarimą dėl emigracijos mažinimo.

 

Viso premjero interviu klausykitės dešinėje prie nuotraukos paskelbtame garso įraše.