Premjeras: aktyvūs ir atsakingi piliečiai – didžiausias valstybės turtas

Data

2018 12 03

Įvertinimas
1
47321083_2424528134258951_7628140154267369472_n.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyvos „Šimtmečio dovanos“ padėkos šventėje Nacionalinėje filharmonijoje.

„Savo savanoriška veikla visus šiuos metus Jūs ne tik dovanojote dėmesį ir viltį šalia esantiesiems, atlikote daugybę gerų darbų savo bendruomenėms, bet ir prisidėjote prie sąmoningesnės visuomenės ir stipresnės valstybės kūrimo. Prieš du metus startavęs projektas jau padovanojo daugiau kaip 1000 dovanų Lietuvai. Tai milžiniškas pasiekimas – savanorystei skirta beveik pusė milijono valandų“,- sakė premjeras.

Jis nuoširdžiai padėkojo šventės dalyviams už labdaringus darbus, už bendrystės įgūdžių ugdymą, miestų ir miestelių puošimą. Vyriausybės vadovas pakvietė visus toliau kartu kurti gražesnę, artimesnę ir stipresnę Lietuvą ir pabrėžė, kad aktyvūs ir atsakingi piliečiai – didžiausias mūsų turtas.

Projekte „Šimtmečio dovanos“ dalyvauja nevyriausybinės organizacijos, švietimo įstaigos, bendruomenės ir piliečiai, kurie inicijuoja gerus darbus, didinančius pilietiškumą, bendruomeniškumą bei socialinę atsakomybę. Šis projektas skatina savanorystę, ragina puoselėti bendruomenės, kolektyvo ar organizacijos tradicijas.

Siekiama pasirūpinti neįgaliaisiais, sergančiais, vienišais senjorais, vaikais, nepasiturinčiomis šeimomis, dalytis profesinėmis žiniomis - konsultuoti verslumo, komunikacijos, IT, amatų, teisiniais, projektų valdymo ar kitais klausimais.