Visos naujienos

IMG_7294.jpg
2017 02 24
Premjeras tiki tarptautinių investicijų Lietuvoje sėkme

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su jaunaisiais „Tesla Gigafactory Kruonyje“ kūrėjais. Susitikime aptarti Lietuvos pasiekti rezultatai skatinant tarptautines ir vietines investicijas, išsakytos idėjos, kaip plėsti konkurencingą bei patrauklią investicinę aplinką šalyje.

Pirmininko-sveikinimas-Estijai_2.png
2017 02 24
Premjeras sveikina Nepriklausomybės dieną švenčiančią Estiją

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Estijos nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga sveikina šalies premjerą Jürį Ratą ir visus Estijos žmones.

Nuotr. Adomas Mickevičius | LRVK
2017 02 21
Premjeras S. Skvernelis: mums rūpi lietuvių bendruomenės Jungtinėje Karalystėje ateitis

Šiandien Premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos (ES) reikalų ministru Davidu Davisu.

IMG_6923.jpg
2017 02 21
Ministras Pirmininkas išsakė Vyriausybės lūkesčius bankų vadovams

Šiandien Vyriausybėje Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lietuvos bankų asociacijos nariais. Premjeras pabrėžė, jog bankinio sektoriaus indėlis į Lietuvos ekonomikos skatinimą, taip pat verslo sąlygų gerinimą, yra labai svarbus ir reikalingas. S. Skvernelio teigimu, bankai taip pat gali svariai prisidėti prie kitų strateginių Vyriausybės...

IMG_6798.jpg
2017 02 20
Premjeras S. Skvernelis: dialogas su sąžiningu ir socialiai atsakingu verslu visuomet bus

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lietuvos prekybos įmonių asociacijos atstovais bei aptarė jiems rūpimus klausimus.

IMG_6553.jpg
2017 02 16
Premjeras Saulius Skvernelis: pilietiškumo ugdymas prasideda nuo šeimos

Dar šį pirmadienį viename kino teatrų Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis neoficialiame renginyje beveik 50-čiai sunkiau besiverčiančių šeimų padovanojo po Lietuvos trispalvę ir kvietė ją iškelti ne tik Vasario 16-ąją, bet ir kitomis Lietuvai reikšmingomis progomis.

Nuotr. Adomas Mickevičius | LRVK
2017 02 13
Premjeras: siekis tapti EBPO nare – Vyriausybės prioritetas

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generalinio sekretoriaus pavaduotoju Douglasu Frantzu.

IMG_6360.jpg
2017 02 10
Premjeras kvietė gimnazistus prisiminti patriotiškumą

Lankydamasis Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje, kuri yra antra pagal dydį rajone ir demonstruoja puikius mokymo rezultatus, Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis kartu su pedagogais aptarė pastato renovacijos klausimus, galimus šių darbų finansavimo šaltinius.  

IMG_6288.jpg
2017 02 10
Vokietijos profesinio mokymo sistema domina Lietuvą

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Trakų rajone įsikūrusioje Lietuvos ir Vokietijos uždarojoje akcinėje bendrovėje „GEALAN BALTIC“, kuri šiais metais švenčia savo veiklos dvidešimtmetį. Premjeras pasidžiaugė, kad ši viena moderniausių Europoje langų ir durų profilių gamykla dirba sėkmingai, didina produkcijos pardavimų bei eksporto...

IMG_6247.jpg
2017 02 09
Savivaldybės – atsakingi bendro darbo partneriai

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su savivaldybių merais. Premjeras pabrėžė, kad visų pirma Vyriausybė ketina stiprinti savivaldybių savarankiškumą, mažinti centralizaciją  ir suteikti joms daugiau įrankių kokybiškai teikti viešąsias paslaugas gyventojams.

IMG_5980-koreguota-.jpg
2017 02 07
Ministras Pirmininkas susitiko su Seimo vadovybe ir komitetų pirmininkais

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu, jo pavaduotojais bei Seimo komitetų pirmininkais.

Užuojauta.jpg
2017 02 07
Premjeras reiškia užuojautą dėl Vacio Reimerio mirties

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis reiškia užuojautą dėl žymaus poeto, vertėjo, spaudos darbuotojo Vacio Reimerio mirties. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 37 Pirmyn