Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 11 18

Įvertinimas
1

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie priežastis, dėl kurių dalis Seimo narių pritaria iniciatyvai rengti pirmalaikius Seimo rinkimus. Anot Premjero, už pirmalaikius rinkimus daugiausia pasisako tie parlamentarai, kurie balsavo prieš Seimo nario Aleksandro Sacharuko apkaltą. Pirmalaikių Seimo rinkimų iniciatyva gali būti mėginimas kelti chaosą po to, kai nepavyko sužlugdyti strateginio investuotojo konkurso paraiškų gavimo etapo. Taip pat politinį chaosą stengiamasi pasitelkti norint išvengti Darbo partijai ir jos lyderiui nepalankių teismo sprendimų.

Kalbėdamas apie Vyriausybės planuojamą privatizavimo procesą, Ministras Pirmininkas teigia, jog valstybė turi valdyti tik tas įmones, kurių reikšmė yra strateginė. Privatizavus nedideles valstybės valdomas įmones, pavyktų sukaupti lėšų tam tikrų visuomenės grupių problemoms spręsti – būtų galima mokėti kompensacijas pensininkams, teisėjams. Premjeras akcentuoja, kad vykdant privatizavimą bus laikomasi aukščiausių skaidrumo standartų, kiekvienam privatizuojamam objektui bus parengta aiški privatizavimo strategija.

Interviu Vyriausybės vadovas taip pat kalba apie būsimą Lenkijos ir trijų Baltijos šalių premjerų susitikimą bei autorinių honorarų apmokestinimo klausimą.