Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko interviu Lietuvos radijui

Data

2010 11 02

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie renovavimo programos vykdymą, minimalaus atlyginimo didinimo klausimą, kovą su pertekline biurokratija bei žemės grąžinimo Vilniaus rajone paspartinimą.

Ministras Pirmininkas atkreipia dėmesį, jog vienas esminių renovavimo programos įgyvendinimo trūkumų yra nepakankamas žmonių informavimas. Anot Premjero, sėkmės vykdant renovavimo programą galima tikėtis tik tuomet, jei visos politinės partijos pademonstruotų platesnį sutarimą šiuo klausimu.

Pasak Vyriausybės vadovo, minimalaus atlyginimo didinimo klausimas visų pirma reikalauja profesinių sąjungų ir darbdavių susitarimo.

Kalbėdamas apie valstybės tarnautojų skaičiaus mažinimą, Premjeras teigia, kad Vyriausybė siekia kovoti su pertekline biurokratija. Nuo atskirų departamentų bei žinybų pertvarkos pereinama prie sisteminės pertvarkos visoje valstybės tarnyboje.

Ministras Pirmininkas pabrėžia, kad Vyriausybės netenkina Vilniaus rajono atsilikimas sprendžiant žemės grąžinimo klausimą. Premjeras tvirtina, jog yra telkiami žmogiškieji bei finansiniai ištekliai, kad per 2-3 metus žemės grąžinimo problema Vilniaus rajone būtų išspręsta.