Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Data

2010 08 26

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalba apie būtinybę racionaliai ir pagal paskirtį naudoti Vyriausybės rezervą, jis taip pat pažymi, kad gamtos stichijos pasekmės buvo likviduojamos efektyviai.

Premjeras sako nematantis priežasčių, kodėl negalėtų būti paviešintos Seimą pasiekusios Valstybės saugumo departamento operatyvinės pažymos.

Andrius Kubilius taip pat sako, jog Vyriausybė, spręsdama dėl valstybinės rentos Prezidento Algirdo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei, turės vadovautis įstatymu. Tačiau teisė kartais yra labiau procedūrinė ir ne kiekvienu atveju atitinka bendro teisingumo supratimo principą. Pasak Premjero, tobulinant teisės aktus būtina bendrai spręsti rentų skyrimo klausimus, „nes ne viskas yra tinkamai sureguliuota, kad žmonėms tikrai nekiltų abejonių, kad valstybė gyvena ne tik pagal teisinius aktus, bet ir pagal teisingus įstatymus“.

Interviu Vyriausybės vadovas taip pat atsako į klausimus socialinės saugos tema.