Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 09 21

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas A. Kubilius interviu Lietuvos radijui – apie šiandieninį apsilankymą Vilniaus ir Šalčininkų rajonuose. Premjeras sako, kad šis regionas, esantis šalia sostinės, turi didžiulį potencialą, tačiau neišnaudoja savo galimybių. „Norėtųsi matyti šį regioną sparčiai besiplėtojantį ir besivystantį. Nesikoncertuojantį galbūt vien tiktai į jautrias emocines problemas, bet tiesiog besirūpinantį žmonių gerove“, – sako A. Kubilius.

Atsakydamas į klausimą apie lenkų ir lietuvių švietimo reikalus šiuose rajonuose, Ministras Pirmininkas pažymi, jog kai nurimsta aistros, ir patys Lenkijos valdžios atstovai pripažįsta, kad Lietuvoje lenkų bendruomenė turi tokias švietimo sąlygas, kokių neturi jokioje kitoje valstybėje už Lenkijos ribų, bet, be abejo, visuomet yra dalykų, kuriuos reikia stengtis spręsti geriau. Vyriausybei, rūpi abu aspektai – tiek lenkų bendruomenės, tiek lietuvių, gyvenančių šiame regione, problemų sprendimas.

Premjeras A. Kubilius interviu taip pat kalba apie dujų sektoriaus pertvarką, kitas ekonomines ir politines aktualijas.