Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2010 11 16

Įvertinimas
1

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E. Žiobienės atsistatydinimą. Premjeras nemato priežasčių, dėl kurių turėtų atsistatydinti E. Žiobienė, bet supranta, jog prieš įvairių visuomenės grupių spaudimą, kartais ir pakankamai įžeidų, žmogui sunku atsilaikyti.

Ministras Pirmininkas taip pat aptaria klausimą apie pasirengimą TS–LKD partijos suvažiavimui, kuris įvyks šį šeštadienį ir sutaps su valdančiosios koalicijos pusiaukele. Tai yra proga pasižiūrėti, ką pavyko nuveikti, pažvelgti į perspektyvą. „Esame ta partija, kuri nepabijojo imtis atsakomybės sunkiu laikotarpiu, krizės laikotarpiu, lygiai taip pat nebijome atsakomybės kuriant modernią, nebijančią konkurencijos, besiremiančią savo tapatybe ir vertybėmis valstybę. Matom tokios sėkmingos valstybės aiškius kontūrus“, – sako Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

Kalbėdamas apie vasario mėnesį vyksiančius savivaldos rinkimus, Premjeras sako, kad partija pasitiki rinkėjais. Partijos pozicija dėl Vilniaus miesto mero V. Navicko yra išsakyta ir ji nesikeičia.

Interviu pabaigoje Premjeras dar kartą akcentuoja, kad kitų metų biudžetas bus taupus, tačiau svarbiems projektams, tokiems kaip: Kauno, Klaipėdos dramos teatrai, M. K. Čiurlionio muziejus, Valdovų rūmai, turime rasti pakankamai lėšų – tiek, kiek leidžia mūsų galimybės.