Ministras Pirmininkas sveikina su Mokslo ir žinių diena

Data

2019 09 01

Įvertinimas
0
http___www.vilnius-tourism.lt_wp-content_uploads_2018_08_shutterstock_11460143271.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina visą švietimo bendruomenę su rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena.

„Mieli mokiniai, studentai, mokytojai, dėstytojai ir visa švietimo bendruomene, ką tik atšventėme Baltijos kelio trisdešimtmetį ir turėjome galimybę vėl prisiminti, ką galime padaryti, kai susikimbame už rankų ir veikiame kartu.

Šiais mokslo metais taip pat minėsime Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį. Be to, 2020-ieji paskelbti Mokyklų bendruomenių metais. Visas šias progas sieja bendrystės svarba, vienas kito vertinimas ir darbas vardan savo bendruomenės, miesto ir šalies.

Aš noriu Jums visiems palinkėti noro veikti kartu ir kūrybiškų idėjų, kurios praturtintų jūsų švietimo įstaigas. Nors švietimo sistemoje mus visus ir ne viskas tenkina, tačiau vedami bendro noro ir tikslo, galime ir turime surasti sprendimus. Galbūt šios progos yra geriausias metas tai padaryti.

Mieli mokiniai ir studentai, būkite smalsūs ir drąsūs! Mokydamiesi, augdami, mąstydami ir siūlydami idėjas Jūs stiprinate mūsų šalį ir kuriate vis stipresnę demokratinę visuomenę. Linkiu visiems kasdienio pažinimo džiaugsmo kuriant savo ateitį“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.