Visos naujienos

IMG_9861.jpg
2017 04 13
Premjeras apie DK: turime apsaugoti darbuotojų interesus ir išvengti nelanksčios darbo rinkos

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje atsakė į klausimus dėl šių metų liepos 1 d. įsigaliosiančio Darbo kodekso bei su juo susijusius darbuotojų ir darbdavių santykius.  

IMG_1612.jpg
2017 04 04
Premjeras: norint kelti darbuotojų atlyginimus reikalinga pagalba verslui

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ aptaria Vyriausybės planus, kuriais numatyta mažinti nedarbo lygį šalyje.

IMG_9861.jpg
2017 03 30
Premjeras: aukštojo mokslo reforma turi būti grįsta objektyviais argumentais

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje atsakė į klausimus dėl Aukštojo mokslo reformos vykdymo, Vyriausybės vadovo inicijuotos darbo grupės, viešojoje erdvėje išsakytų piliečių komentarų šia tema.

IMG_9786.jpg
2017 03 28
Premjero interviu LRT radijui: aptarta skaudi nelaimė Gaižėnų kaime

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ atsakė į klausimus dėl visuomenę sukrėtusios nelaimės Gaižėnų kaime (Kauno r.), kurios metu išžudyta keturių asmenų šeima.

Radijas shutterstock_114708.jpg
2017 03 16
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijui“

Premjeras Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje aptaria Nacionalinio operos ir baleto teatro vadovo pasitraukimo iš šių pareigų klausimą, Trišalėje taryboje vykstančias derybas dėl Darbo kodekso nuostatų, kalba apie galimybes skatinti verslo plėtrą ir didinti šio sektoriaus darbuotojų atlyginimus, atsako į klausimus dėl demografinės padėties...

Radijas shutterstock_288532838.jpg
2017 03 14
Ministro Pirmininko S. Skvernelio interviu LRT radijui

Premjeras Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ atsako į klausimus dėl asmenų saugumo užtikrinimo šalyje, socialinės atskirties ir nusikalstamų veikų  visuomenėje mažinimo, kalba apie šią savaitę patvirtintą Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių planą, aptaria su pensijų ir švietimo reformomis, estakados į Rusnę susijusius...

Radijas shutterstock_114708.jpg
2017 03 09
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijui“

Premjeras Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje atsako į klausimus dėl visuomenę sukrėtusio merginos dingimo, policijos veiksmų atliekant jos paiešką, kalba apie saugumo situaciją Lietuvoje, aptaria valstybinių miškų urėdijų pertvarką, šalies ūkininkų mokesčius, bendravimą su valdančiosios koalicijos bei opozicinių frakcijų atstovais.

Radijas shutterstock_288532838.jpg
2017 03 02
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijui“

Premjeras Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje atsako į klausimus dėl Vyriausybės kanclerės darbo, žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos šia tema, kalba apie Vyriausybės programą įgyvendinantį priemonių planą, aptaria verslo investicijas šalyje, vykstančias derybas atsinaujinusioje Trišalėje taryboje dėl Darbo kodekso priėmimo ir ketinimą...

Įrašų
puslapyje