Visos naujienos

D.Matulionis minėjime.jpg
2018 07 15
Premjeras: gebame kartu puoselėti istorinės atminties vietas

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Deividas Matulionis dalyvavo Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 85-ųjų metinių minėjime Lenkijoje ir iškilmių dalyviams perdavė Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimą.   

zvakele.png
2018 07 14
Premjeras reiškia užuojautą dėl pirmosios Vyriausybės ministro V. Antanaičio mirties

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis reiškia užuojautą dėl atkurtos Lietuvos Respublikos pirmosios Vyriausybės ministro, diplomato ir mokslininko Vaidoto Antanaičio mirties.

candlelight-2997880_960_720.jpg
2018 07 14
Vyriausybės vadovas reiškia užuojautą dėl signatarės, rašytojos V. Jasukaitytės mirties

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis reiškia užuojautą dėl Kovo 11-osios akto signatarės, rašytojos Vidmantės Jasukaitytės mirties.

Prancūzija Lietuva shutterstock_246980749.jpg
2018 07 14
Premjeras sveikina Prancūziją

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Prancūziją su nacionaline švente – Bastilijos paėmimo diena ir šios reikšmingos šventės  proga visai prancūzų tautai linki gerovės ir klestėjimo.

Japonija Lietuva shutterstock_281716352.jpg
2018 07 09
Premjeras pareiškė užuojautą dėl žuvusiųjų Japonijoje

Premjeras Saulius Skvernelis pareiškė užuojautą Japonijos Ministrui Pirmininkui Shinzo Abe dėl žmonių gyvybes šioje šalyje nusinešusių potvynių bei nuošliaužų.

MP pasveikino PLB Seimą.jpg
2018 07 08
Premjeras: viso pasaulio lietuvius kviečiu susitelkti

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino jubiliejinio Pasaulio lietuvių bendruomenės XVI Seimo dalyvius ir padėkojo už indėlį prisidedant prie sėkmingos valstybės raidos.

S. Skvernelis dalyvavo PLJS2018.jpg
2018 07 08
Premjeras S.Skvernelis: didžiuokimės kur esame, ką turime ir ką pasiekėme

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Prienų rajone vykstančiame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime (PLJS) ir pasveikino renginio dalyvius.

MP dalyvavo Valdovų rūmų atidarymo ceremonijoje.jpg
2018 07 06
Premjeras: Valdovų rūmai – gyvybingas kultūros ir istorinės atminties centras

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Valdovų rūmų atkūrimo pabaigtuvių iškilmėse ir dviejų tarptautinių parodų - „Saksonijos kurfiurstai – Lietuvos didieji kunigaikščiai“ bei „Florencija renesanso ir baroko laikais“ - atidaryme. Vyriausybės vadovas pasveikino visus susirinkusius su Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo...

Lietuva .jpg
2018 07 06
Premjeras: Lietuva buvo, yra ir bus kiekvieno lietuvio namai

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės diena. 

Susitikimas su S.Mattarella.  .jpg
2018 07 05
Premjeras S.Skvernelis: Italija - patikima Lietuvos partnerė

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Italijos respublikos prezidentu Sergio Mattarella. Italijos vadovas mūsų šalyje su valstybiniu vizitu lanksoi  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga.

Rekonstrukcija.jpg
2018 07 05
Premjeras: ERPB ir Lietuvos bendradarbiavimas ateityje stiprės

Ministras Pirmininkas Sauliaus Skvernelis susitiko su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) prezidentu Suma Chakrabarti ir aptarė strategines banko investavimo kryptis Lietuvoje bei Europos finansų sistemos naująją architektūrą.

sutartis.jpg
2018 07 05
Lietuva oficialiai tapo 36-ąja EBPO nare

Lietuva baigė trejus metus trukusį procesą ir oficialiai tapo 36-ąja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare - ketvirtadienio rytą Prancūzijos Vyriausybėje buvo deponuoti prisijungimo prie EBPO konvencijos ratifikaciniai raštai.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 25 Pirmyn